• Logistiku, rychlá dodávka bez problémů.

• Dobrý den, , zboží mě bylo doručeno už druhý den od objednání,super...stojan je opravdu hezký a svým designem zapadá snad do každého koutu domů, já měla narozeniny - dostala jsem plno květin,tak se mi úplně hodí...

Reakce obchodu shopjk.cz

nejprve bychom Vám rádi poděkovali, že jste si udělali čas a zanechali nám hodnocení.
    Spokojenost našich zákazníků je u nás prvořadá, a proto nás nesmírně těší, že jste spokojeni.

S pozdravem, tým ShopJK.cz

vše proběhlo rychle a v pořádku

Bez vyhrad

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Průměrný obchod, žádné výrazné problémy ani benefity.

• Netradiční sortiment
    • Rychlé vyřízení objednávky

Zboží, které jsem objednal (skládací klávesnice JAKS) na základě popisu a fotografií na stránkách e-shopu, naprosto odpovídá představě, kterou jsem si o zboží vytvořil, a zcela vyhovuje záměru, k jakému je potřebuji . Zpracování je kvalitní a odpovídá i ceně.

• Rychlé vyřízení

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Objednala jsem dres Mesiho a dodání bylo rychlé a zboží je naprosto perfektní.

Dobrá cena
    Rychlé dodání

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Zboží jsem ve středu objednala a v pátek jsem jej měla doma. Vše proběhlo rychle a hladce.

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Kvalita výrobku a rychlost doručení super.

Rychlé dodání zboží!

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Rychlost, přehlednost o stavu zásilky, vše OK.
    V pondělí objednáno, ve středu bylo zboží doma, přestože bylo odesíláno ze Slovenska.

• Spolehlivost
    • Kvalitní zboží

Za ty peníze luxusní. Děkuji obchodu schopjk.cz David

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• Velmi rychlá dodací doba. Velmi vstřícná a rychlá komunikace obchodu.

• Rychlé jednání

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• Popis jsem pochopil jako elektricky polohovatelné. Akorát kreslo vibruje. Za ty prachy předražené.

Čtěte pořádně popisy zboží....

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si udělali čas na hodnocení našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a rádi bychom se Vám omluvili, že jste neměli pozitivní zkušenost.

Situaci bereme vážně a budeme se snažit podobným incidentům v budoucnu předcházet. Pro vyřešení této situace bychom Vás rádi požádali, abyste se obrátili na naše zákaznické centrum a kolegové z reklamačního oddělení se budou snažit co nejrychleji najít vhodné řešení.

Poprosíme Vás, abyste nám napsali na náš e-mail: [email protected], kde se budeme snažit danou situaci vyřešit co nejrychleji.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, tým ShopJK

• Vše bylo v pořádku

S pozdravem, tým ShopJK.cz

tyhle vyřízení a rychle dodani